Serwis e-tlumacze.net

Marta Bartoszek Centrum Języka Islandzkiego

Marta Bartoszek Centrum Języka Islandzkiego

Marta Bartoszek(3 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka islandzkiego na język polski

  1. Tłumaczenia zwykłe: 80,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
  2. Tłumaczenia specjalistyczne: 80,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
  3. Tłumaczenia przysięgłe: 70,00 zł / 1125 zn. ze spacj. Tłumacz przysięgły od 22.05.2019 (TP/2/19)
  4. Ustne konsekutywne: 0,00 zł / 1 godz.

Wycena tłumaczenia jest wykonywana indywidualnie na podstawie pliku od klienta. Standardowa cena wynosi 80 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) w przypadku zwykłych tłumaczeń. Dla większych zamówień udzielam rabatu. Wykonuję tłumaczenia na języki docelowe islandzki i polski, lecz dokumenty źródłowe mogą być także w języku angielskim.
Od 2019 roku posiadam również uprawnienia tłumacza przysięgłego.

Doświadczenie:
Jestem native speakerem języka islandzkiego. Na Islandii się wychowałam i spędziłam tam 15 lat, posiadam islandzkie obywatelstwo. Ukończyłam liceum ogólnokształcące Menntaskólinn við Hamrahlíð w Reykjavíku, a w Krakowie studia magisterskie z filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mam wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach z języka islandzkiego. Wykonywałam tłumaczenia m.in. dla portali edukacyjnych i medycznych oraz dla instytucji publicznych w Polsce i na Islandii. W roku 2011 zajmowałam się obsługą islandzkich delegacji dla Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP podczas Polskiej Prezydencji w Unii Europejskiej. Jestem też współautorką słownika islandzko-polskiego oraz fiszek do nauki języka islandzkiego (wyd. Edgard). Od roku 2019 posiadam uprawnienia tłumacza przysięgłego.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij