Serwis e-tlumacze.net

  • Marta Bartoszek Centrum Języka Islandzkiego
Marta Bartoszek Centrum Języka Islandzkiego

Marta Bartoszek Centrum Języka Islandzkiego

Marta Bartoszek(3 oferty)

O mnie

Jestem native speakerem języka islandzkiego. Na Islandii się wychowałam i spędziłam tam 15 lat, posiadam islandzkie obywatelstwo. Ukończyłam liceum ogólnokształcące Menntaskólinn við Hamrahlíð w Reykjavíku, a w Krakowie studia magisterskie z filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mam wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach z języka islandzkiego. Wykonywałam tłumaczenia m.in. dla portali edukacyjnych i medycznych oraz dla instytucji publicznych w Polsce i na Islandii. W roku 2011 zajmowałam się obsługą islandzkich delegacji dla Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP podczas Polskiej Prezydencji w Unii Europejskiej. Jestem też współautorką słownika islandzko-polskiego.

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika