Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język bułgarski

Cennik
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
38,00 zł / 1500 zzs.
specjalistyczne
38,00 zł / 1500 zzs.

Wykonujemy tłumaczenia tekstów technicznych, stron i plików internetowych różnego rodzaju i o różnej tematyce. Przygotowujemy również tłumaczenia marketingowe interesujących stron www, katalogów, broszur informacyjnych, opakowań produktów (w tym kosmetyków) czy napisów firmowych. Wykonujemy tłumaczenia wszelkiego rodzaju dokumentów i umów. Krótko mówiąc, żadna branża nie jest nam obca .Zapewniamy profesjonalną pomoc i możliwość stałego kontaktu na każdym etapie realizacji zlecenia. Zawsze przesyłamy szybką odpowiedź!!! Wystawiamy faktury VAT.

Specjalizacje
administracjabiznes, handelfilozofiainformatyka, ITinneinżynieriaksięgowość, rachunkowośćliteraturamarketingmedycynamotoryzacjaochrona środowiskapodatkiprzemysłrolnictwo, leśnictwoturystyka, hotelarstwoubezpieczeniaUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Oleksandr Olshynkovskyi
13 września 2020

Jestem zadowolony z usług tego tłumacza PL-HU, oraz PL- UA, powiem że tłumaczenie zostało wykonane szybko, cały czas otrzymywałem informację o tym na jakim etapie znajduje się moje zlecenia, zawsze bezpośredni kontakt z tłumaczem przez cały czas niezależnie od dnia tygodnia czy godziny. Jest opcja dostosowania się do potrzeb indywidualnych klienta takich jak błyskawicznie przetłumaczyć, czy wysłać tłumaczenie pocztą albo umówić wizytę aby odebrać zlecenia. Dziękuję, serdecznie polecam.