Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
Joanna Walorska - Combat Linguist

Joanna Walorska - Combat Linguist

Joanna Walorska Walorska(4 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka węgierskiego na język polski

  1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
  2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
  3. Ustne konsekutywne: 0,00 zł / 1 godz.

Tłumaczenia z języka węgierskiego na angielski lub polski, jestem doświadczoną tłumaczką, absolwentką filologii węgierskiej. Wystawiam rachunki. Posiadam własny OCR oraz licencję SDL Trados. Zapraszam do kontaktu!

Doświadczenie:
Praca dla biur tłumaczeń: Wordling, Spectraling, Summa Linguae, firm Vita Crystal Poland i A.H. Hardt

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Ewa DomańskaDNB Bank Polska S.A.19 lipca 2019     

    Pani Joanna w ekspresowym łącznym czasie 6 godzin podjęła się przetłumaczenia tekstu, pracę wykonała rzetelnie i terminowo. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy, sprawne ustalenie szczegółów zlecenia. Polecam usługi pani Joanny Walorskiej Combat Linguist.