Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
Joanna Walorska - Combat Linguist

Joanna Walorska - Combat Linguist

Joanna Walorska Walorska(4 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka węgierskiego na język angielski

  1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
  2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
  3. Ustne konsekutywne: 0,00 zł / 1 godz.
  4. Tłumaczenie online: Tak

Tłumaczenia z języka węgierskiego na angielski lub polski, jestem doświadczoną tłumaczką, absolwentką filologii węgierskiej. Wystawiam rachunki. Posiadam własny OCR oraz licencję SDL Trados. Zapraszam do kontaktu!

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Ewa DomańskaDNB Bank Polska S.A.19 lipca 2019     

    Pani Joanna w ekspresowym łącznym czasie 6 godzin podjęła się przetłumaczenia tekstu, pracę wykonała rzetelnie i terminowo. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy, sprawne ustalenie szczegółów zlecenia. Polecam usługi pani Joanny Walorskiej Combat Linguist.