Serwis e-tlumacze.net

  • Alena Androsik
Alena Androsik

Alena Androsik

(4 oferty)

O mnie

Pochodzę z Białorusi, jestem native-speakerem języka białoruskiego, jak też biegle posługuję się językiem rosyjskim.

Tłumaczenia są moją pracą dorywczą, ale robię je z pasją i zainteresowaniem. Jestem rzetelna i dokładna. Dotrzymuję ustalonych terminów.
*Nie jestem tłumaczem przysięgłym i NIE WYSTAWIAM RACHUNKU/FAKTURY*

Wykształcenie

Jestem doktorem teologii moralnej (KUL).

Doświadczenie

W większości tłumaczę teksty na strony internetowe, ale jestem w stanie podjąć się tłumaczenia każdego niespecjalistycznego tekstu. W przypadku tekstów specjalistycznych (prawnych, technicznych, o ścisłej terminologii) staram się o dokładne przełożenie terminów, co niekiedy jest pracą niemal detektywistyczną i niestety nie zawsze przynosi oczekiwany wynik. Pomimo wszystko dążę do odnalezienia najlepszego odpowiednika, który jednocześnie będzie oddawał właściwe znaczenie słowa oryginału i będzie zrozumiały dla odbiorcy.

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Adela PuławskaBiuro Tłumaczeń Interlang12 kwietnia 2018     

    Bardzo dobry kontakt. Zlecenie wykonane szybko i sprawnie. Polecam tę tłumaczkę!

  • Marta MarkowskaTŁUMACZENIA19 października 2017     

    Szybko, solidnie, bardzo dobry kontakt :)

Napisz do użytkownika