Zaloguj się Załóż konto

Oferty użytkownika

O mnie

Tłumaczenia to mój główny profil zawodowy. Posiadam również inne doświadczenia zawodowe (humanistyka, dydaktyka, metodyka), które uzupełniają moje portfolio. Tłumaczę teksty z różnych dziedzin, indywidualnie podchodzę do wyceny i realizacji.

Zapraszam do odwiedzin mej witryny internetowej: www.tlumaczenia24.net

Wykształcenie

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia germańska Uniwersytetu Opolskiego. W 2009 roku obroniłam doktorat z zakresu literaturoznawstwa niemieckojęzycznego z okresu modernizmu (pogranicze sztuk, zakres interdyscyplinarny pracy wydanej przez Peter Lang Verlag w 2012 roku). Byłam zatrudniona jako nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Opolskim, a następnie wykładałam w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych. 

Doświadczenie

Profesjonalne usługi tłumaczeniowe tekstów specjalistycznych w opcji tłumaczeń poświadczonych (tzw. przysięgłych) i zwykłych (niepoświadczonych). Doświadczenie ponad 15-letnie. Wykształcenie akademickie. Specjalizacja w tekstach prawniczych. Indywidualne podejście. Bezpłatna wycena oraz szybka realizacja zleceń. Elastyczność i rzetelność. Samodzielna realizacja zleceń, bez angażowania niesprawdzonych pośredników. Zarejestrowana działalność gospodarcza. Wystawianie rachunków. Możliwość dojazdu do klienta. Rabaty dla stałych zleceniodawców. 
Zapraszam do skorzystanie z usług oraz do współpracy!

Szkolenia, uprawnienia

W 2004 roku nabyłam uprawnienia tłumacza przysięgłego języka niemieckiego (nr rej. w bazie tłumaczy Ministerstwa Sprawiedliwości: TP/49/05). 

Od 2013 roku jestem członkiem Stowarzyszenia Germanistów Polskich. 

Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Piotr
11 lutego 2021

W pełni profesjonalne tłumaczenie strony. Pani Ola dodatkowo pomogła w dopracowaniu kilku szczegółów, a cały tekst skonsultowała z native spikerem! Polecam!

Adam Brychcy
18 stycznia 2021

Wszystko na najwyzszym poziomie.Chcialbym sie do czegos doczepic , ale Pani Ola nie daje na to szans. POLECAM !!!!!

Krystian Mrozek
9 września 2020

Bardzo polecam usługi Pani Aleksandry, jest to profesjonalna i rzetelna osoba, bardzo pomocna, bez niej nie udałoby mi się porozumieć z niemieckim urzędem, jej pomoc w tym zakresie jest nieoceniona i dziękuję jeszcze raz za poświęcony czas i chęci.

Mirella Waleczek
26 października 2019

Mieszkam od 30 lat w Niemczech, wiec mysle, ze potrafie mowic i pisac w tym jezyku. Moge szczerze potwierdzic, ze tlumaczenia Pani Aleksandry Rduch byly wysoce profesjonalnie wykonane i odpowiadaly wszystkim wymogom jezyka niemieckiego, nawet w najdrobniejszych szczegolach. Tlumaczenia te zostaly tutaj przez wszyskie urzedy zaakzeptowane. Dziekuje serdecznie Pani Olu! MW

Przemyslaw Migala
12 września 2019

Profesjonalizm Pani Oli byl widoczny na kazdym etapie wspolpracy.Tlumaczenie dotyczylo zagadnien z psychologii,Bardzo krotki czas realizacji.Polecam ta kompetentna osobe dalej.

Renata Kozielska
4 października 2018

Rzetelność, fachowość i wysokie kompetencje to rzadkość. Tu je znajdziesz, obcując z elegancją i kulturą komunikacji w każdej sprawie i na każdy temat. Goni nas czas i wszystko chcemy mieć na już :-). To też da się załatwić i, w ramach wzajemnego szacunku, temu sprostać. Dobrze jest znać języki, ale równie dobrze jest znać ludzi, którzy znają te języki lepiej od nas... Szczerze polecam i dziękuję......

Dominika Koszany
8 czerwca 2018

Bardzo polecam.Pani Aleksandra bardzo miła pomocna i kompetentna osoba

Barbara Weissinger
27 kwietnia 2018

Pani Aleksandra jest w pełni profesjonalistką,rzetelna , pomocna osoba.Ceny przystepne. Bardzo Pani Aleksandrze dziękuję za pomoc.Polecam z całego serca usługi Pani Oli.

M. KORBEL
18 marca 2018

Bardzo polecam Panią Aleksandrę Rduch tłumaczyła mi nie jedno pismo ,osoba rzetelna ,miła ,pomocna .Jestem bardzo zadowolony i nie zamienił bym na kogoś innego .

la Fa
21 lutego 2018

Polecam. Bardzo miła i kompetentna osoba.

Dariusz K
2 lutego 2018

Pierwszy raz korzystałam z usług tłumaczenia dokumentow przez Pania Aleksandre, była bardzo pomocna, rzetelna i sprawa została załatwiona bardzo szybko. Osobiście polecam tą kompetentną osobę, wszystko tłumaczy bardzo przejrzyście, w miarę potrzeby będę korzystał z usług Pani Aleksandry. Pozdrawiam :)

aleksander Bilor
29 listopada 2017

Gorąco polecam. Miałem do przetlumaczenia umowę o prace. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnego tlumaczenia tekstu i mogę spokojnie pracować w nowej firmie, bo wiem co mam zapisane w umowie napisanej w jezyku niemieckim.

Aleksandra Wodecka
20 września 2017

Gorąco polecam usługi tłumaczeniowe, każdemu, kto chce załatwić sprawę szybko i sprawnie. Pełen profesjonalizm i sama przyjemność we współpracy. Polecam.

Jarosław Ściślak
17 czerwca 2017

Moja współpraca z Panią Aleksandrą Rduch ( tłumacz przysięgły j. niemiecki) rozpoczęła się ponad rok temu i nigdy się nie zawiodłem. Jej usługi są na najwyższym poziomie,jest osobą bardzo sympatyczną i profesjonalną,ceny za usługi są naprawdę niskie i czas oczekiwania na wykonane tłumaczenie jest u niej błyskawiczny,nie tak jak u innych, że trzeba czekać. Pani Aleksandra nigdy mi nie odmówiła usługi, nawet wtedy gdy jest to niedziela lub póżna pora dnia. Szczerze polecam usługi w zakresie tłumacza przysięgłego Pani Aleksandry Rduch. Jarosław Ściślak

Rafał Szumiata
6 czerwca 2017

Z całą odpowiedzialnością polecamy Panią Aleksandrę Rduch, tłumaczkę z języka polskiego, na język niemiecki. Jest bardzo rzetelna, profesjonalna i bardzo zaangażowana w pracę, co cenimy sobie najbardziej. Współpracujemy z Panią Aleksandrą już kolejny rok i jeszcze ani razu nie byliśmy rozczarowani jakością realizacji zlecenia. Polecamy! Z wyrazami szacunku, Dyrektor Generalny Osady Śnieżka Rafał Szumiata

Patrycja Dzieciuch
29 marca 2017

Współpraca z Panią Aleksandrą przebiegła sprawnie i terminowo. Pani Aleksandra wykonuje tłumaczenia bardzo sprawnie i terminowo. Odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości bardzo szybko. Wysoka kultura osobista oraz duże zaangażowanie w powierzone tłumaczenia to cechy wyróżniające Panią Aleksandrę. Polecam!

Oliwia Grabowska
20 marca 2017

Z największą przyjemnością chcę zarekomendować Panią Aleksandrę Rduch, jako znakomitą tłumaczkę z języka polskiego na język niemiecki. Wysokie kompetencje reprezentowane przez Aleksandrę oraz kultura osobista sprawiły, że nasza współpraca obejmująca tłumaczenie obszernego referatu specjalistycznego o tematyce muzycznej, ułożyła się bardzo pomyślnie. Pragnę podkreślić terminowość, elastyczność, przyjemny kontakt mail’owy oraz profesjonalne podejście wymagające od tłumacza dokładności i pełnego zaangażowania w zlecony projekt tłumaczeniowy. Współpraca z panią Aleksandrą to czysta przyjemność. Gorąco polecam! Z wyrazami szacunku, Oliwia Grabowska

Joanna Heliosz
21 stycznia 2017

Pani Aleksandra Rduch = kompetentny, nieszablonowo myślący, pracujący z pasją i ogromnym zaangażowaniem tłumacz języka niemieckiego. Współpracuję z panią Aleksandrą od maja 2015 r. W czasie trwania naszej współpracy zostały jej zlecone tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe tekstów zawierających terminologię techniczną, prawniczą oraz ekonomiczną, których tłumaczenie wymagało rozległej wiedzy fachowej. Przy ich realizacji pani Aleksandra wykazała się starannością, profesjonalizmem oraz terminowością. We współpracy z nią cenię sobie również wysoką kulturę osobistą, elastyczność oraz bardzo miłą obsługę. Zdecydowanie polecam!

Marcel N
4 stycznia 2017

Mogę Panią Aleksandrę tylko polecić. Tłumaczenie oraz komunikacja obywały się na bardzo wysokim poziomie. Świadczy to wysokim profesjonaliźmie Pani Aleksandry. Polecam!

Łukasz
27 lipca 2016

Tłumaczenie wykonane profesjonalnie i terminowo, bardzo dobry kontakt oraz przystępna cena. Z pewnością w miarę potrzeby będę korzystał z usług Pani Aleksandry. Szczerze wszystkim polecam.