Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
 • Aleksandra Wojtaszek
Aleksandra Wojtaszek

Aleksandra Wojtaszek

(2 oferty)
 •  Telefon (Pokaż) Gadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Kraków
  • Nowy Targ
  • Zakopane
  • Katowice
  • Warszawa
 • Ostatnia aktywność: 8 dni temu

Oferty użytkownika

O mnie

Doktorantka w Instytucie Filologii Słowiańskiej UJ, gdzie prowadzę zajęcia m.in. z języka chorwackiego. Ukończyłam z wyróżnieniem studia w zakresie filologii chorwackiej na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie w Zagrzebiu, uzyskałam w Chorwacji certyfikat państwowy poświadczający biegłą znajomość chorwackiego. Współpracuję z biurami i klientami indywidualnymi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych, do tej pory tłumaczyłam m.in. konferencje i szkolenia, dokumenty prawne i medyczne, materiały turystyczne, prace magisterskie, etc. Moje przekłady opowiadań chorwackich pisarzy (Z. Ferić, R. Vrbnjak, V. Ivančić) ukazały się w wydawnictwie Ha!art, tłumaczenia słoweńskich poetów w tomiku "Hotenja 24". Autorka i tłumaczka artykułów naukowych, publicystycznych i wywiadów. Pracuję jako lektorka w szkole językowej Slavia, udzielam również korepetycji i szkoleń w zakresie języków i kultur Chorwacji, Serbii i Bośni. Interesuję się współczesną literaturą chorwacką, kulturą i historią Bałkanów. Tłumaczę także z języka serbskiego, bośniackiego i słoweńskiego na język polski.

Profil na LinkedIn: https://pl.linkedin.com/in/aleksandra-wojtaszek-457a58a9

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika