Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
 • Aleksander Mazurek
Aleksander Mazurek

Aleksander Mazurek

(2 oferty)
 •       (4 opinie)
 •  Telefon (Pokaż) Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Warszawa
  • Wrocław
  • Zielona Góra
  • Kraków
  • Szczecin
  • Gdańsk
  • Poznań
  • Lublin
 • Ostatnia aktywność: ponad miesiąc temu

Oferty użytkownika

O mnie

Jestem osobą rzetelną, doświadczoną i terminową. Jestem zawodowym, profesjonalnym tłumaczem od wielu lat i mogę pochwalić się długą listą zadwolonych klientów. Na co dzień obracam się w środowisku anglojęzycznym, ponieważ językiem angielskim zajmuję się już od wielu lat. Prywatne korepetycje oraz prowadzenie kursów jako lektor w kilku szkołach językowych (prowadziłem m.in. kurs dla urzędników rządowej Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa w roku 2015) pozwalały dzielić mi się pasją do języka z innymi. Na bieżąco uczestniczę w dyskusjach, konferencjach językowych, spotkaniach międzynarodowych (uczestniczyłem m.in. w International Conference for Human Rights). Później przyszło również żywe zainteresowanie stroną naukową języka, a w konsekwencji także tłumaczenia pisemne. Obecnie mam za sobą ponad 6 lat profesjonalnych tłumaczeń zwykłych oraz technicznych, w zakresu wielu dziedzin, takich jak turystyka, medycyna, psychologia, filozofia, biznes, inżynieria,pedagogika wychowawcza czy tłumaczenia literackie, w tym scenariuszy, książek oraz innych. Moimi największymi pasjami są literatura, lingwistyka oraz teatr.

Wykształcenie

Nauczanie języka angielskiego z dodatkową historią i społeczeństwem w kolegium nauczycielskim Uniwersytetu Warszawskiego.

Doświadczenie

Współpracowałem m.in. z firmami, pracownikami naukowymi oraz teatrami amatorskimi, jak i z biurem tłumaczeń KERN Polska, czy z Fundacją dialogu międzykulturowego DUNAJ. Pomimo młodego wieku mam za sobą kilka lat praktyki w tłumaczeniach.Tłumaczenia użytkowe, tłumaczenia specjalistyczne literatury naukowej ("The Arts In Prisons" - na potrzeby pracownika naukowego PAN ze stopniem doktora nauk), tłumaczenia prac na potrzeby studiów (w tym magisterskich, doktoranckich czy licencjackich), tłumaczenia prac szkolnych, tłumaczenie ofert handlowych (np. Dom pod Sosnami - woj. lubuskie) oraz dokumentów czy umów prawnych (w tym dotyczących RODO), tłumaczenie stron internetowych oraz blogów, tłumaczenia książek (np. "The Children of Hurin" autorstwa J.R.R. Tolkiena, "Cesha's Story" - autobiagrafia Czesławy Glazer czy powieść "Successio" Dawida Niemca), tłumaczenia sztuk teatralnych, itp.

Szkolenia, uprawnienia

Internetowe szkolenie z zakresu obługi oprogramowania CAT (Computer Aided Translation); uczestnictwo w Międzynarodowej konferencji tłumaczy 2016; szkolenie w biurze tłumaczeń KERN Polska.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Dawid Niemiec23 grudnia 2017     

  Bardzo profesjonalne podejście do pracy. Tłumaczenie szybkie i w przystępnej cenie. Tłumacz pracuje z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta, swoją pracę traktuje poważnie i sumiennie.

 • Anna S16 września 2017     

  Pan Aleksander tłumaczył dla mnie teksty z polskiego na angielski. Na moją prośbę zredagował je w ciekawy sposób i ubarwnił język, żeby brzmiały bardziej atrakcyjnie po angielsku. Tłumacznenia zostłąy zrobine bardzo szybko.

 • Małgorzata31 lipca 2017     

  Szybko, w dobrej cenie i w stałym kontakcie. Polecam!

 • Przemysław Pela14 lipca 2017     

  Bardzo szybkie tłumaczenie. Niska cena. Polecam.

Napisz do użytkownika