Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka angielskiego na język albański

Cennik
Tłumaczenia ustne:
ustne konsekutywne
do ustalenia
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
do ustalenia
korekty
do ustalenia

Oferuję tłumaczenia pisemne oraz konsekutywne z języka angielskiego na język albański oraz z języka albańskiego na język angielski.

         Język albański to mój język ojczysty – jestem native speakerem albańskiego. W 2017 moja znajomość języka angielskiego została potwierdzona międzynarodowym egzaminem TOEFL (Test of English as a Foreign Language), który zdałem na poziomie bardzo dobrym. Zajmuje się tłumaczeniami od 2018 roku. Mam doświadczenie zdobyte w firmach polskich, albańskich i anglojęzycznych.

Współpracując ze mną mają Państwo gwarancję:
terminowych i profesjonalnych tłumaczeń,
-rzetelnego podejścia do zlecenia,
-stałego kontaktu mailowego w trakcie przekładu,
oraz darmową wycenę!

 Oferta ta jest skierowana do firm z wszystkich branż.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i tak też je wyceniam. Cena zależy od takich czynników jak rodzaj tekstu, termin realizacji oraz czy jest to usługa jednorazowa czy długotrwała współpraca.

Więcej informacji o mnie można znaleźć na mojej stronie: tlumaczpolskoalbanski pl

 

Specjalizacje
administracjabankowośćbiznes, handelbudownictwoekonomia, finansefilozofiagastronomiagospodarkainformatyka, ITinżynieriaksięgowość, rachunkowośćliteraturamarketingmotoryzacjaochrona środowiskapodatkipolitykaprawoprzemysłrolnictwo, leśnictwotechniczneturystyka, hotelarstwoubezpieczeniaUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Emilia Grabska
19 stycznia 2021

Pan Albi wykonuje tłumaczenia dla nas operatora przy współpracy z agencją turystyczną TUI Poland od 2 lat. Tłumaczenia są wykonane profesjonalnie i zawsze terminowo. Polecam pana Albiego jako tłumacza. Najwyższy poziom pracy.

Adrian Zaidel
5 sierpnia 2020

Bardzo profesjonalne podejście do pracy. Tłumaczenie szybkie i w przystępnej cenie. Polecam!

Piotr Marchel
9 lipca 2020

Pan Albi to wykształcony, młody i dynamiczny tłumacz. Perfekcyjnie wykonał pracę tłumaczenia specjalistycznego dla mojej firmy informatycznej. Polecam jego usługi. Bardzo wysoki poziom.