Zaloguj się Załóż konto

O mnie

Nazywam się Albi Miftari, pochodzę z Albanii, od 2014 roku mieszkam w Polsce. Język albański to mój język ojczysty - jestem native speakerem albańskiego. Po ukończeniu Studium Języka Polskiego w Łodzi i uzyskaniu certyfikatu  językowego przeprowadziłem się do Wrocławia. Skończyłem tu studia w języku polskim na Uniwersytecie Wrocławskim na Wydziale Nauk Społecznych, dzięki którym bezproblemowo posługuję się językiem polskim. W 2017 roku moja znajomość języka angielskiego została potwierdzona międzynarodowym egzaminem TOEFL (Test of English as a Foreign Language), który zdałem na poziomie bardzo dobrym.
         Tłumaczeniami zajmuje się od 2018 roku i posiadam doświadczenie nabyte w firmach polskich, albańskich oraz anglojęzycznych.

Oferuję również naukę języka albańskiego na poziomie podstawowym przez Skype. Więcej informacji o mnie można znaleźć na mojej stronie: tlumaczpolskoalbanski pl

Zapraszam do kontaktu.

Doświadczenie

1. Język albański to mój język ojczysty - jestem native speakerem albańskiego. Ukończyłem Uniwersytet Wrocławski, Wydział Nauk Społecznych - studia w języku polskim, dzięki którym bezproblemowo posługuję się językiem polskim.

2. Posiadam doświadczenie jako tłumacz języka albańskiego nabyte w firmach polskich, albańskich i anglojęzycznych.

3. Prowadzę korepetycje języka albańskiego przez Skype od 2018 roku.

Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Emilia Grabska
19 stycznia 2021

Pan Albi wykonuje tłumaczenia dla nas operatora przy współpracy z agencją turystyczną TUI Poland od 2 lat. Tłumaczenia są wykonane profesjonalnie i zawsze terminowo. Polecam pana Albiego jako tłumacza. Najwyższy poziom pracy.

Adrian Zaidel
5 sierpnia 2020

Bardzo profesjonalne podejście do pracy. Tłumaczenie szybkie i w przystępnej cenie. Polecam!

Piotr Marchel
9 lipca 2020

Pan Albi to wykształcony, młody i dynamiczny tłumacz. Perfekcyjnie wykonał pracę tłumaczenia specjalistycznego dla mojej firmy informatycznej. Polecam jego usługi. Bardzo wysoki poziom.

Katarzyna Skupis
11 maja 2020

Poziom Pana usług jest na najwyższym poziomie. Jeszcze raz bardzo dziękuję za terminowe i profesjonalne tłumaczenie. Pozdrawiam.