Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
 • Adam
Adam

Adam

(3 oferty)

Oferty użytkownika

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Paweł J.25 marca 2020     

  Zdecydowanie polecam. Tłumaczenie wykonane bardzo szybko, bezproblemowo i bardzo rzetelnie.

 • Adrian Schulz11 września 2019     

  Współpracuję z Panem Adamem od dłuższego czasu. Bardzo kompetentny i profesjonalny. Specjalista w tłumaczeniach prawniczo-finansowych. Zdecydowanie polecam!

 • Wojciech Kwapiński28 maja 2019     

  Gorąco polecam! Współpracuję z Panem Adamem od kilku miesięcy. Teksty są tłumaczone z najwyższą dbałością o szczegóły, a co najważniejsze terminowo. Stosunek ceny do jakości jak najbardziej na duży plus.

 • Szymon Boettcher11 stycznia 2018     

  Z usług pana Adama korzystałem kilka razy. Materiał był zawsze przetłumaczony profesjonalnie i na czas. Gorąco polecam!

 • Michał Stanisławowski12 września 2017     

  Jako że prowadzę firmę handlująca z kontrahentami zza granicy, to korzystam regularnie z usług Pana Adama. Jak zawsze pełen profesjonalizm oraz bardzo dobre podejście do klienta. Mogę polecić każdemu z czystym sumieniem.

Napisz do użytkownika