Zaloguj się Załóż konto

Oferty użytkownika

Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Marcin Krupiński
30 czerwca 2024

Pan Adam świadczy usługi tłumaczeniowe na najwyższym poziomie. Jego wkład był kluczowy dla powodzenia naszego projektu tłumaczeniowego dużego sklepu internetowego. Dzięki jego precyzyjnej pracy, wszystkie materiały marketingowe zostały perfekcyjnie dostosowane do rynku niemieckojęzycznego. Profesjonalizm i skrupulatność Pana Adama miały ogromny wpływ na sukces naszego przedsięwzięcia. Z czystym sumieniem polecam jego usługi!

Tomasz Kowalczyk
21 maja 2024

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i jakości tłumaczeń Adama. Od momentu pierwszego kontaktu, aż po finalizację zlecenia, wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na pewno będę kontynuował współpracę!

Hanna Cerwinska
13 maja 2024

Usługi tłumaczeniowe Adama są po prostu wyjątkowe! Jego zdolność do przenoszenia znaczenia i stylu oryginalnego tekstu na inną kulturę językową jest niesamowita. Dzięki Adamowi, moje tłumaczenia zyskały na jakości i klarowności. Niezależnie od tego, czy potrzebuję tłumaczenia dokumentów biznesowych czy literackich tekstów, Adam zawsze dostarcza mi perfekcyjne przekłady. Jego zaangażowanie w każdy projekt jest godne podziwu, a efekty jego pracy mówią same za siebie!

Julian Sotys
8 maja 2024

Nigdy nie spotkałem się z tak dokładnym i skutecznym proofreadingiem! Dzięki Twojej pracy, mogę być pewny, że moje tłumaczenia są perfekcyjne. Dziękuję Ci Adam!

Olga Retaniuk
31 marca 2020

Poziom Pana usług jest na najwyższym poziomie. Jeszcze raz bardzo dziękuję za terminowe i profesjonalne tłumaczenie. Pozdrawiam.