Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
 • Yakota IS
 • Oferta tłumaczenia - chiński - polski
Yakota IS

Yakota IS

Irmina Kota(2 oferty)
 •  Telefon (Pokaż) Skype
 • Obszary działania:
  • Wrocław (Fabryczna)
 • Dane firmy:

  Yakota IS

 • Ostatnia aktywność: 24 dni temu

Wykonam tłumaczenie z języka chińskiego na język polski

 1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
 3. Ustne konsekutywne: 0,00 zł / 1 godz.

Oferuję profesjonalne usługi tłumaczeniowe z/na język chiński tekstów i rozmów zwykłych i specjalistycznych dla firm i osób prywatnych. Jestem absolwentką uczelni pekińskiej Qinghua University, ponad 12 lat spędziłam studiując i pracując w Chinach. Posiadam bogate, wieloletnie doświadczenie w pracy z tym językiem, zarówno w branży tłumaczeniowej, w biznesie i nauczaniu języka chińskiego. Oferuję Państwu również tłumaczenia ustne (w tym tłumaczenia specjalistyczne obejmujące m.in. instalację – uruchomienia urządzeń, Audyt CCC), pomoc przy negocjacjach, obsługę korespondencji i kontaktów z firmami w Chinach, przeprowadzanie szkoleń z zakresu języka chińskiego oraz prowadzenia biznesu z Chinami. Współpracowałam i współpracuhę m.in. z takimi firmami jak: AlstomPower (budowa turbin, tłumaczenie procesu transferu technologii i szkolenia chińskich pracowników przez polskich specjalistów), Takata, Magnetti Marelli, Autoliv Polska, GE Power Controls,Tarkett, etc Wszystkich zainteresowanych zapraszam serdecznie do współpracy!

Doświadczenie:
Współpracowałam m.in. z takimi firmami jak: AlstomPower (budowa turbin, tłumaczenie procesu transferu technologii i szkolenia chińskich pracowników przez polskich specjalistów), Takata , Automotive Lighting Polska sp. z o.o., Autoliv Polska, GE Power Controls,etc Wszystkich zainteresowanych zapraszam serdecznie do współpracy!

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij