Zaloguj się Załóż konto

Oferty użytkownika

O mnie

Oferuję profesjonalne usługi tłumaczeniowe z/na język chiński pisemne i konsekutywne, zwykłe i specjalistyczne dla firm i osób prywatnych.

Jestem absolwentką uczelni pekińskiej Qinghua University, ponad 12 lat spędziłam studiując i pracując w Chinach.

Posiadam bogate, ponad 10 letnie doświadczenie w pracy z tym językiem, zarówno w branży tłumaczeniowej, w biznesie i nauczaniu języka chińskiego.

Oferuję Państwu również tłumaczenia ustne (w tym tłumaczenia specjalistyczne obejmujące m.in. instalację urządzeń, kontrolę jakości, transfer technologii, Audyt CCCAP), pomoc przy negocjacjach, obsługę korespondencji i kontaktów z firmami w Chinach, znajdowaniu interesujących Państwa towarów i partnerów biznesowych w Chinach oraz przeprowadzanie szkoleń z zakresu szkolenia z zakresu komunikacji międzykulturowej dla firm.

Współpracowałam m.in. z takimi firmami jak: AlstomPower (budowa turbin, tłumaczenie procesu transferu technologii i szkolenia chińskich pracowników przez polskich specjalistów, BASF Polska, Takata Petri Parts Polska Krzeszów, Automotive Lighting Polska sp. z o.o., Autoliv Polska, GE Power Controls, etc

Wszystkich zainteresowanych zapraszam serdecznie do współpracy.

Wykształcenie

Jestem absolwentką uczelni pekińskiej Qinghua University, ponad 12 lat spędziłam studiując i pracując w Chinach. Posiadam bogate, ponad 10 letnie doświadczenie w pracy z tym językiem, zarówno w branży tłumaczeniowej, w biznesie i nauczaniu języka chińskiego.

Doświadczenie

Doświadczenie: Współpracuję z firmami z branży energetycznej: AlstomPower (budowa turbin, tłumaczenie procesu transferu technologii i szkolenia chińskich pracowników przez polskich specjalistów); automotive: Joyson Polska (dawniej: Takata Petri Parts Polska Krzeszów), Automotive Lighting Polska sp. z o.o., Autoliv Polska, GE Power Controls, BASF Polska, SG, etc na terenie całego kraju i za granicą. Wszystkich zainteresowanych zapraszam serdecznie do współpracy!
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.