Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
  • Julia Klyus
Julia Klyus

Julia Klyus

(4 oferty)

O mnie

Jestem tłumaczką języka rosyjskiego. Tłumaczę teksty techniczne, publicystyczne, prawnicze i ekonomiczne. Wykonuję tłumaczenia pisemne i ustne, w tym także symultaniczne. Ukończyłam filologię rosyjską (specjalizacja translatorska), jestem też native speakerem języka rosyjskiego. Tłumaczenia to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja. Dlaczego?
W branży tłumacza ważna jest świadomość, że nie wystarczy dobrze znać język aby wykonać profesjonalne tłumaczenie, - trzeba też rozumieć, że tłumacząc, tworzy się nowy tekst i zrobić wszystko aby tekst ten zarówno na poziomie semantyki jak i składni był idealnym odpowiednikiem wzorca wyjściowego. Profesjonalne wykonywanie zawodu tłumacza stanowi nie lada wyzwanie, a ja jako tłumacz na co dzień podejmuję je na nowo.
Prywatnie jestem zapalonym językoznawcą, obecnie badam inwektywy we frazeologii polskiej i rosyjskiej i piszę o tym doktorat. Lubię podróże, dobrą literaturę i boks.

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


  1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Napisz do użytkownika