Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
  • Zuzanna
Zuzanna

Zuzanna

(2 oferty)

Oferty użytkownika

O mnie

Szanowni Państwo, oferuję tłumaczenia w następujących parach językowych:

- angielski-polski, polski-angielski;

- hiszpański-polski, polski-hiszpański;

- hiszpański-angielski, angielski-hiszpański.

Pomagam także przy pisaniu/korekcie prac w języku angielskim i hiszpańskim.

Wykształcenie

Swoją przygodę językową rozpoczęłam w dzieciństwie. Wiedzę z języka angielskiego szlifowałam na prywatnych kursach, a także we własnym zakresie. W roku 2016 uzyskałam certyfikat CAE świadczący o poziomie języka C1 według ESOKJ. Aktualnie przygotowuję się do zdawania egzaminu CPE.

Język hiszpański jest także moją pasją. Wiedzę zdobywałam podczas pobytu na kursach/w pracy jako opiekunka w Hiszpanii, a także na moich obecnych studiach, filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim.

Aktualnie jestem studentką III roku studiów licencjackich przebywającą na półrocznym stypendium w Kadyksie.

Doświadczenie

Kwalifikacje w dziedzinie tłumaczeń nabywałam na kursach, podczas moich studiow oraz podczas wakacyjnego stażu w firmie tłumaczeniowej mLingua, gdzie tłumaczyłam teksty o różnorakiej tematyce (instrukcje, teksty przyrodnicze, prezentacje, teksty dziennikarskie, fragmenty książek). Od trzech lat udzielam także korepetycji z obu języków.

W roku 2016 byłam wolontariuszem podczas ŚDM w diecezjach we Wrocławiu i wykonywałam tłumaczenia filmików o tematyce ogólnej na język hiszpański i z tego języka. Odbyłam kursy internetowe i posługuję się programami CA: Déjà Vu X2, Access.

Szkolenia, uprawnienia

Szkolenie z zakresu prawa cywilnego dla tłumaczy języka hiszpańskiego;

certyfikat CAE z języka angielskiego.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Paweł Nikiel26 stycznia 2019     

    Super, szybki i perfekcyjny kontakt. Test przetłumaczony w bardzo dobry sposób w bardzo szybkim terminie.

Napisz do użytkownika