Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język hiszpański

Cennik
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
30,00 zł / 1800 zzs.
specjalistyczne
35,00 zł / 1800 zzs.
korekty
do ustalenia

Jestem absolwentką Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim (specjalność nauczycielsko-tłumaczeniowa), gdzie studiowałam język hiszpański oraz japoński. Wcześniej uczęszczałam do 4-letniego liceum dwujęzycznego, gdzie moim językiem wykładowym był hiszpański. Ponadto, odbyłam półroczne stypendium w północnej Hiszpanii, gdzie studiowałam również filologię angielską. 

Podejmę się zarówno pisemnych (zwykłych i specjalistycznych), jak i ustnych tłumaczeń (symultanicznych oraz konsekutywnych). Tłumaczę z języka hiszpańskiego/na polski, ale również polski/hiszpański, angielski/hiszpański, polski/angielski, hiszpański/angielski.

 

Posiadam 3-letnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów standardowych oraz specjalistycznych (literatura, prawo, książki dla dzieci), jak również w tłumaczeniach ustnych (tłumacz hiszpańskiego trenera piłki nożnej na obozie piłkarskim). Praca dyplomowa napisana w języku hiszpańskim. 
Gwarantuję rzetelne i szybkie wykonanie zlecenia.

Specjalizacje
administracjafilozofiagastronomiagospodarkainneliteraturamarketingmedycynaochrona środowiskapolitykaprawoturystyka, hotelarstwoUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.