Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
 • Julia Leśniczek
Julia Leśniczek

Julia Leśniczek

(2 oferty)
 •  Telefon (Pokaż) Skype
 • Obszary działania:
  • Poznań
  • Warszawa
 • Ostatnia aktywność: 21 dni temu

Oferty użytkownika

O mnie

Rzetelne i terminowe tłumaczenia z języka polskiego na rosyjski i ukraiński lub odwrotnie na terenie całej Polski. Jestem doświadczonym tłumaczem, native speakerem języka ukraińskiego, rosyjskiego oraz polskiego.

Tłumaczenia róznego zakresu (teksty specjalistyczne).  

Tlumaczenia ustne i pisemne.

Oferuję jakościowe tłumaczenia w dobrej cenie. Możliwość negocjacji w zależności od zlecenia. Nie wykonuję tłumaczeń przysięgłych. Proszę o kontakt mailowy (gwarantuję szybką odpowiedź) oraz telefoniczny (najlepiej sms).

Wykształcenie

Wyższe licenzjackie 

Doświadczenie

5 lat

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika