Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
Katarzyna Pawlak

Katarzyna Pawlak

(2 oferty)
 •  Telefon (Pokaż) Skype
 • Obszary działania:
  • Warszawa
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język chiński

 1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
 3. Tłumaczenia przysięgłe: do ustalenia Tłumacz przysięgły od 17.04.2013
 4. Korekty: do ustalenia
 5. Ustne konsekutywne: 0,00 zł / 1 godz.

Tłumaczka przysięgła języka chińskiego, tłumaczenia ustne i pisemne. Za sobą mam studia doktoranckie w języku chińskim i kilka lat pobytu w Chinach. Tłumaczę także z angielskiego, francuskiego i włoskiego na chiński. Zapraszam do współpracy w zakresie tłumaczeń uwierzytelnionych i zwykłych!

Doświadczenie:
tłumaczenia m in. dla polskiego Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, PARP, PAIIZ, tłumaczenia podczas Expo 2010 w Szanghaju, tłumaczenia w fabrykach, podczas targów (m in. Targi Kantońskie, Targi Poznańskie, szanghajskie Targii SIAL)

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij