Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
  • Wojciech
  • Oferta tłumaczenia - niemiecki - polski
Wojciech

Wojciech

(1 oferta)

Wykonam tłumaczenie z języka niemieckiego na język polski

  1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia

Jestem Studentem trzeciego roku Prawa na Viadrinie we Frankfurcie nad Odrą. Posiadam certyfikat językowy DSH na poziomie B2 / C1. Oferuję pisanie CV, tłumaczenia pism, pomoc językową w formie korepetycji na poziomie szkolnym, i wszelakie inne usługi tłumaczeniowo – językowe. W razie zainteresowanych Proszę o kontakt pod numerem telefonu: 605864403 w celu ustalenia korzystnej ceny, i omówienia szczegółów. Pozdrawiam serdecznie ! :)

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij