Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
Dorota Żebrowska

Dorota Żebrowska

(1 oferta)
 •  Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Olsztyn
  • Morąg
  • Gdańsk
 • Ostatnia aktywność: ponad 2 miesiące temu

Wykonam tłumaczenie z języka angielskiego na język polski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 25,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: 30,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 3. Tłumaczenie online: Tak

Witam!

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia angielska ze specjalnością translatoryczną. Oferuję tłumaczenia oraz koretkę różnych tekstów, takich jak listy, artykuły, streszczenia prac dyplomowych, broszury, CV itd. – innymi słowy zajmuję się głównie tłumaczeniami zwykłymi, nieprzysięgłymi. W razie potrzeby tłumaczę również teksty specjalistyczne. Oferuję tłumaczenia z języka angielskiego na polski oraz z polskiego na angielski. Do każdego klienta mam indywidualne podejście. Zapewniam najwyższą jakość tłumaczenia oraz terminowość.

Zapraszam do kontaktu! Z chęcią podejmę się również współpracy z biurami tłumaczeń/tłumaczami przysięgłymi.

Doświadczenie:
~ Praktyki tłumaczeniowe przy współpracy z Fundacją Wydawnictwo Naukowe TEXTURA z siedzibą w Warszawie. ~ Studia magisterskie na UG na kierunku filologia angielska ze specjalnością translatoryczną (przekład wydawniczy i audiowizualny). ~ Ponad roczny pobyt i praca w Anglii.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij