Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
  • RU Wojciech Poros
RU Wojciech Poros

RU Wojciech Poros

Wojciech Poros(7 ofert)
  •  Telefon (Pokaż) Skype Gadu Gadu
  • Obszary działania:
    • Wrocław
  • Wystawiam faktury
  • Ostatnia aktywność: ponad miesiąc temu

O mnie

Ponad 15 lat doświadczenia w tłumaczeniach. Ponad 12 lat doświadczenia w kontaktach międzynarodowych - w handlu, współpracy samorządowej i międzypaństwowej. Taki staż świadczy o dobrej jakości pracy, w końcu z tego się utrzymuję. Jestem polecany, a na referencje pracuje się dłużej i solidniej niż na krytykę i odradzanie. Na mojej stronie internetowej opublikowane są moje referencje oraz lista firm, dla jakich miałem zaszczyt i przyjemność pracować.

Dla Ciebie jestem więcej niż tłumaczem, jestem dobrym pośrednikiem. Słucham, czytam, obserwuję, doradzam i zadaję pytania. Dzięki temu Twoja sprawa ma większe szanse na pomyślne załatwienie, Twoje rozmowy i konferencje - na sukces, a Twoi kontrahenci - na otwarcie się na Ciebie i Twoje propozycje.

Moje doświadczenie jest ważniejsze niż moje słowa o sobie. Po prostu bardzo dobrze wykonuję swoją pracę, z korzyścią dla Ciebie i dla mnie.

Wykształcenie

Mam też kompetencje formalne, ukończone studia ekonomiczne i filologiczne, studium dla tłumaczy oraz uprawnienia tłumacza przysięgłego języka rosyjskiego (a jeszcze w roku 2019 - ukraińskiego).

Doświadczenie

Co najmniej dziesiątki tysięcy stron dokumentacji m.in. bankowych, medycznych, technicznych, artykułów prasowych i naukowych, treści merketingowych i dokumentów prawnych i prawniczych.

Co najmniej setki godzin spędzonych w kabinach na konferencjach oraz wśród ludzi przy tłumaczeniach konsekutywnych i szepatnych (współpraca międzynarodowa i transgraniczna, prawo, historia, ekonomia, kultura, przemysł, motoryzacja, wielka chemia, sport i in.).

Zapraszam na moja stronę internetową, gdzie wymieniam podmioty, dla których pracowałem, oraz publikuję referencje.

Szkolenia, uprawnienia

- szkolenia handlowe i komunikacyjne

- studium dla tłumaczy

- uprawnienia tłumacza przysięgłego języka rosyjskiego (jeszcze w 2019 roku - także ukraińskiego)

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika