Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
  • Olga
Olga

Olga

(6 ofert)

O mnie

Jestem absolwentką filologii polskiej i ukraińskiej Uniwersytetu Państwowego na Ukrainie. Pracowałam nauczycielką polskiego jako obcego w gimnazjum, w szkole ogólnokształcącej. Tłumaczę odkąd siebie pamiętam. Zawodowo - już 7 lat. Mieszkam na pograniczu Ukrainy i Polski.
Jestem odpowiedzialną i dyskretną osobą. Tłumaczę profesjonalnie i w terminie jak dla osób prywatnych, tak i dla instytucji państwowych oraz dla firm. Możliwe jest uwierzytelnienie tłumaczenia przez ukraińskich notariuszy, co jest t.zw. równoważnikiem tłumaczenia przysięgłego w polskiej definicji. Udzielę korepetycji. Odpowiem na Państwa pytania. Zapraszam do współpracy!

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika