Serwis e-tlumacze.net

  • WBM Polska sp. z o.o.
WBM Polska sp. z o.o.

WBM Polska sp. z o.o.

Mikołaj Vashchenko(2 oferty)
  •  Telefon (Pokaż)
  • Obszary działania:
    • Olsztyn
  • Wystawiam faktury
  • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Oferty użytkownika

O mnie

Jestem tłumaczem przysięgłym języka ukraińskiego od 2018 roku. Specjalizuję się w tłumaczeniu (zarówno pisemnym, jak i ustnym) materiałów w dziedzinie ekonomii, prawa oraz szeroko traktowanych stosunków społecznych. Po uzgodnieniu szczegółowych warunków mogę podjąć się tłumaczenia również w innych zakresach tematycznych i branżowych.

Wykształcenie

Doktor nauk ekonomicznych.

Magister ekonomii.

Magister prawa.

Doświadczenie

Tłumaczenia na rzecz osób fizycznych, prawnych oraz podmiotów instytucjonalnych (m.in. Policji, sądów, prokuratur, notariuszy, adwokatów, USC, urzędów marszałkowskich i wojewódzkich, urzędów miast etc.).

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika