Serwis e-tlumacze.net

 • MRK CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH I ODSZKODOWAŃ MAŁGORZATA KREMSER
MRK CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH I ODSZKODOWAŃ MAŁGORZATA KREMSER

MRK Centrum Języków Obcych i Odszkodowań Małgorzata Kremser

Małgorzata Kremser(3 oferty)
 •  Telefon (Pokaż) Telefon (Pokaż)
 • Dane firmy:

  MRK CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH I ODSZKODOWAŃ MAŁGORZATA KREMSER
  powstańców
  41-400 Mysłowice
  Nip: 2220860266

 • Wystawiam faktury
 • Ostatnia aktywność: 3 dni temu

Oferty użytkownika

O mnie

Jestem właścicielem, tłumaczem oraz lektorem języka angielskiego i języka niemieckiego. Zajmuję się tłumaczeniami pisemnymi jak i tłumaczeniami ustnymi. Kontakt z żywym językiem za granicami Polski umożliwia mi profesjonalne podejście do wykonywanej przeze mnie pracy w różnych branżach. Specjalizuję się w tłumaczeniach technicznych , medycznych jak również wykonuję tłumaczenia ogólne względem potrzeb klienta bądź konkretnej firmy, z którą mam przyjemność współpracować. Moje bogate doświadczenie w zakresie tłumaczeń jak  i nauczania języków obcych poparte jest dyplomem magistra. Obecnie robię doktorat z językoznawstwa. Jestem osobą kreatywną, moje życiowe motto to: "Nie bójmy się mówić, władanie językiem obcym jest źródłem niepowodzeń,  ale też źródłem sukcesu" tłumacz Małgorzata Kremser. 

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij