Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
Łukasz Mrugała

Łukasz Mrugała

(2 oferty)
 •  Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Warszawa
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język chiński

 1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
 3. Korekty: do ustalenia
 4. Ustne konsekutywne: 0,00 zł / 1 godz.
 5. Tłumaczenie online: Tak

Od kilku lat moje życie zawodowe jest ściśle związane z tłumaczeniem oraz nauczaniem języka chińskiego. Obecnie jestem doktorantem w Zakładzie Sinologii UW. Zajmuję się tradycyjną kulturą Chin, w szczególności takimi zagadnieniami jak: wierzenia i przesądy, techniki wróżbiarskie, tradycyjna medycyna chińska, sztuki walki, a także chińska kinematografia i literatura. Znajomość języka chińskiego doskonaliłem na kursach w Pekinie, w Hangzhou i na Tajwanie.  Nauczałem języka chińskiego na Wydziale Orientalistycznym UW oraz kilku szkołach językowych. Jako tłumacz (tłumaczenia ustne i pisemne), prócz tekstów użytkowych i biznesowych mam na swoim koncie dwa tłumaczenia literackie.  Do mojego doświadczenia zawodowego należy również organizacja wycieczek z Chin oraz eventów promujących kulturę chińską.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij