Zaloguj się Załóż konto

Oferty użytkownika

O mnie

? Biuro tłumaczeń Uni-Lingua jest nowoczesną firmą oferującą tłumaczenia większości języków europejskich.
? Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm oraz instytucji jak i osób indywidualnych.
? W wykonywanych przez nas tłumaczeniach stawiamy na wysoką jakość, jednocześnie gwarantując terminowość realizacji zlecenia, uczciwość i profesjonalizm.
? Zachowanie poufności informacji dostarczanych przez Klientów jest dla nas sprawą oczywistą i priorytetową
? Kontakt za pośrednictwem Internetu, prosta procedura składania zamówień oraz nienaganna organizacja pracy pozwalają szybko i sprawnie, a przede wszystkim rzetelnie zrealizować każde tłumaczenie.
? Kadra tworząca Uni-Lingua składa się z wrażliwych na język, a jednocześnie doświadczonych i odpowiedzialnych filologów pełnych pasji oraz ludzi czynnych zawodowo zorientowanych na wąską, specyficzną specjalizację translacyjną (ekonomiści, prawnicy, lekarze, informatycy i inni) z uprawnieniami tłumaczy przysięgłych.
? Szacunek wobec Klientów i ich zadowolenie są dla nas wartościami bezcennymi, dlatego też serdecznie zachęcamy do dzielenia się z nami wszelkimi sugestiami - dokładamy wszelkich starań, by współpraca z Uni-Lingua układała się najlepiej, jak to tylko możliwe.
? Na tle innych firm świadczących usługi w sektorze tłumaczeń Uni-Linga wyróżnia się nie tylko jakością realizacji zleceń, ale też atrakcyjną, przystępną ceną, co w rezultacie tworzy jedna z najatrakcyjniejszych ofert na rynku.
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.