Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
 • Biuro Tłumaczeń Uni-Lingua
Biuro Tłumaczeń Uni-Lingua

Biuro Tłumaczeń Uni-Lingua

Biuro Tłumaczeń Uni-Lingua (30 ofert)
 •  Telefon (Pokaż) Skype Gadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Leżajsk
  • Kraków
  • Wrocław
 • Dane firmy:

  Biuro Tłumaczeń Uni-Lingua
  Podolszyny 32
  37-300 Leżajsk

 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Oferty użytkownika

O mnie

? Biuro tłumaczeń Uni-Lingua jest nowoczesną firmą oferującą tłumaczenia większości języków europejskich.
? Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm oraz instytucji jak i osób indywidualnych.
? W wykonywanych przez nas tłumaczeniach stawiamy na wysoką jakość, jednocześnie gwarantując terminowość realizacji zlecenia, uczciwość i profesjonalizm.
? Zachowanie poufności informacji dostarczanych przez Klientów jest dla nas sprawą oczywistą i priorytetową
? Kontakt za pośrednictwem Internetu, prosta procedura składania zamówień oraz nienaganna organizacja pracy pozwalają szybko i sprawnie, a przede wszystkim rzetelnie zrealizować każde tłumaczenie.
? Kadra tworząca Uni-Lingua składa się z wrażliwych na język, a jednocześnie doświadczonych i odpowiedzialnych filologów pełnych pasji oraz ludzi czynnych zawodowo zorientowanych na wąską, specyficzną specjalizację translacyjną (ekonomiści, prawnicy, lekarze, informatycy i inni) z uprawnieniami tłumaczy przysięgłych.
? Szacunek wobec Klientów i ich zadowolenie są dla nas wartościami bezcennymi, dlatego też serdecznie zachęcamy do dzielenia się z nami wszelkimi sugestiami - dokładamy wszelkich starań, by współpraca z Uni-Lingua układała się najlepiej, jak to tylko możliwe.
? Na tle innych firm świadczących usługi w sektorze tłumaczeń Uni-Linga wyróżnia się nie tylko jakością realizacji zleceń, ale też atrakcyjną, przystępną ceną, co w rezultacie tworzy jedna z najatrakcyjniejszych ofert na rynku.

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika