Serwis e-tlumacze.net

  • Justyna Kołodziej
Justyna Kołodziej

Justyna Kołodziej

(5 ofert)

O mnie

Witaj,

Oferuję profesjonalne tłumaczenia tekstów w kombinacjach językowych polski-hiszpański, hiszpański-polski, francuski-polski, polski-francuski oraz francuski-hiszpański, hiszpański-francuski. Tłumaczenia wykonuję terminowo oraz z dbałością o szczegóły. Posiadam doświadczenie w tłumaczeniu m.in. stron internetowych, korespondencji biznesowej, tekstów reklamowo-publicystycznych, opisów produktów, dokumentacji (instrukcje obsługi, broszury) umów i innych dokumentów prawnych. 

Wykształcenie

Ukończyłam studia wyższe magisterskie na kierunku Filologia Romańska z językiem francuskim i hiszpańskim ze specjalizacją językoznawstwo. 

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Joanna Mika3 maja 2021     

    Szybki kontakt oraz realizacja. Pełen profesjonalizm! Polecam

  • Justyna Kuta29 kwietnia 2021     

    Serdecznie polecam! Profesjonalne tłumaczenie w ekspresowym tempie!

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij