Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
Małgorzata Gałecka

Małgorzata Gałecka

(4 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka łotewskiego na język polski

  1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
  2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia

Oferuję tłumaczenia pisemne zwykłe i specjalistyczne w parach językowych: łotewski – polski oraz polski – łotewski. Tematyka tłumaczeń: prawo, ekonomia i biznes, technika i przemysł, teksty naukowe i popularno-naukowe, teksty ogólne. Gwarantuję wysoką jakość tłumaczenia, terminowe wykonanie zlecenia oraz poufność przekazanych dokumentów.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij