Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
  • Tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego
Tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego

Tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego

Hector Castillo(2 oferty)
  •  Telefon (Pokaż) Skype
  • Obszary działania:
    • Bydgoszcz (Toruń, Madryt, Barcelona)
  • Ostatnia aktywność: 16 dni temu

Oferty użytkownika

O mnie

Nazywam się Hector Huilca Castillo, jestem tłumaczem przysięgłym języka hiszpańskiego od 2004 r. 

Jestem rodowitym Peruwiańczykiem. Język hiszpański jest moim ojczystym językiem. Doświadczenie jako tłumacz zdobywałem już podczas studiów prawniczych na UMK w Toruniu, ale największe doświadczenie w dziedzinie tłumaczeń zdobyłem pracując przez wiele lat i nadal współpracuję jako tłumacz dla Sądownictwa, Prokuratury i Policji na terenie całego kraju oraz dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych zarówno w Polsce jak i za granicą. 

Zostałem wpisany na:

– Listę tłumaczy przysięgłych języka hiszpańskiego prowadzoną przez Ministerstwo Sprawiedliwości RP pod numerem TP/3564/05,

– Listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Unii Europejskiej i Współpracy Hiszpanii pod numerem Nº T- IJ 11036.

Dodatkowym atutem jest moje kilkunastoletnie doświadczenie w pracy tłumacza przysięgłego, a także krótkie i zawsze dotrzymywane terminy oraz konkurencyjne ceny.

Kontakt

86-010 Koronowo, 
ul. Różana 1/21
woj. Kujawsko-Pomorskie
kom. 601784214
www.hiszpania.itbvega.pl
email: hcastillo@wp.pl , hcastillo@interia.pl
Skype: nowahiszpania

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika