Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
  • Bulgantamir Roszczypała
Bulgantamir Roszczypała

Bulgantamir Roszczypała

(6 ofert)

O mnie

W dniu 29 października 2013 r. nabyłam uprawnienia tłumacza przysięgłego języka mongolskiego. Jestem wpisana na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości Rzeczypospolitej Polskiej. Mój numer tłumacza przysięgłego języka mongolskiego to: TP/171/13. Ukończyłam studia na Wydziale Slawistyki Instytutu Stosunków Międzynarodowych Państwowego Uniwersytetu Mongolskiego w Ułan Bator. Ukończyłam również studia magisterskie w Instytucie Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego i nabyłam uprawnienia tłumacza języka angielskiego. W razie pytań w sprawie zlecenia tłumaczenia, proszę o kontakt: Tel.: (48) 697-250-309; E-mail: tamiraarosz@hotmail.com; b.roszczypala@icloud.com

Doświadczenie:
Mam ponad 16-letnie doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń pisemnych i ustnych z języka polskiego na język mongolski i z języka mongolskiego na język polski.

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika