Serwis e-tlumacze.net

  • tekstyLAB
tekstyLAB

tekstyLAB

tekstyLAB (52 oferty)

Oferty użytkownika

O mnie

tekstyLAB - tu powstaje tekst na miarę Twoich potrzeb!

Krótko rzecz ujmując, tekstyLAB to wirtualne laboratorium tekstów, tłumaczeń, contentu. Miejsce, w którym rodzą się pomysły i przeobrażają się w konkretne realizacje tekstowe i wizualne. Miejsce tworzenia treści, jej przekładu oraz dostosowania do potrzeb biznesowych i nie tylko.

Przestrzeń zrzeszająca fachowców i pasjonatów językoznawstwa, filologów, tłumaczy i redaktorów, specjalistów branżowych z zakresu prawa, ekonomii, budownictwa, literaturoznawstwa i in., content marketerów, PR’owców i kreatywnych grafików.

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika