Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
  • Ilona Meriluoto-Sparby
Ilona Meriluoto-Sparby

Ilona Meriluoto-Sparby

(8 ofert)

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Janusz GóralczykJ&A Find Yourself Janusz Góralczyk10 czerwca 2020     

    Współpracujemy z Panią Iloną od dłuższego czasu w kilku parach językowych. Pani Ilona jest bardzo rzetelnym i profesjonalnym tłumaczem, zawsze wywiązującym się ze zleceń. Polecamy!

  • STRIDE translation agencyPPHU Creo Piotr Wieczorek21 listopada 2019     

    Pani Ilona, mimo sympatycznego pierwszego kontaktu, okazała się niestety osobą niepoważną. Nie dostarczyła tłumaczenia w ustalonym terminie, nie informując nas o tym, nie odpowiadając na maile. Po wielokrotnych próbach z naszej strony i ustaleniu nowego terminu (z powodu rzekomego wypadku), nie wywiązała się także z kolejnych ustaleń. Brak jakiegokolwiek kontaktu mailowego czy telefonicznego. Zdecydowanie odradzam współpracę z tą panią.

Napisz do użytkownika