Serwis e-tlumacze.net

  • Tadeusz Komorowski
Tadeusz Komorowski

Centrum Tłumaczeń Tadeusz Komorowski

Tadeusz Komorowski(2 oferty)

Oferty użytkownika

O mnie

Czytanie, pisanie, tłumaczenie - wszelkiego rodzaju formy kodowania i dekodowania słowa, odkąd pamiętam sprawiały mi prawdziwą przyjemność. Słowa są moją pasją, a każde zlecenie oznacza dla mnie 100% koncentracji nad wykonywanym zadaniem. Tłumaczenie to dla mnie styl życia! Obrałem tę ścieżkę, gdyż umożliwia mi ona nieustanne pogłębianie wiedzy. Mój styl to językowy perfekcjonizm. Moja miłość to język angielski. Mam na koncie setki wykonanych prywatnych zleceń oraz doświadczenie w pracy w biurze tłumaczeń. W celu doskonalenia własnego warsztatu, staram się nieustannie poszerzać zakres dziedzin w których się specjalizuję.

Moje specjalizacje to między innymi:

CV, list motywacyjny, edukacja, szkolnictwo, finanse, biznes, forex, technologia, innowacje, techniczne, inżynieria, software, IT, dziennikarstwo, media, psychologia, medycyna, farmakologia, reklama, marketing.

Wykształcenie

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

filologia angielska

(specjalizacje: translatoryka, pedagogika)

Doświadczenie

Jestem profesjonalnym tłumaczem języka angielskiego z ponad 6-letnim doświadczeniem w branży usług językowych. Swoje umiejętności szlifowałem w biurze tłumaczeń Aktiv. Na swoim koncie mam setki wykonanych zleceń dla korporacji, średnich i małych przedsiębiorstw, organizacji kulturalnych i państwowych oraz osób prywatnych. Większa część mojej dotychczasowej pracy to tłumaczenie specyfikacji technicznych, artykułów naukowych, treści stron www, kontraktów budowlanych, umów dotyczących nieruchomości, materiałów reklamowych, CV, listów motywacyjnych oraz wiele innych. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Grzegorz6 sierpnia 2018     

    Szybko, profesjonalnie i w dobrej cenie. Bdb kontakt. Polecam.

  • Tomasz9 lipca 2018     

    Bardzo dobry kontakt, szybkie i dokładne tłumaczenie regulaminu z j.polskiego na j.angielski w rozsądnej cenie. POLECAM!

Napisz do użytkownika