Zaloguj się Załóż konto

Oferty użytkownika

Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Karol Piotrowski
12 października 2017

Polecam Profesjonalne i szybkie tłumaczenie

Monika K.
30 sierpnia 2017

Bardzo serdecznie polecam! Pani Sylwia pomogła w terminowym tłumaczeniu. Bardzo dobry kontakt, szybka decyzja o przyjęciu zlecenia.

Małgorzata Kłos
2 lipca 2017

Pani Sylwia wykonała dla mnie tłumaczenia materiałów rekrutacyjnych. Zlecenie zostało wykonane szybko i profesjonalnie. Polecam.

Aleksandra Sendecka
7 czerwca 2017

Bardzo polecam współpracę z Panią Sylwią! Pełen profesjonalizm, bardzo szybka realizacja i doskonały kontakt.

Biuro
5 grudnia 2016

Polecamy współpracę z Panią Sylwią! Jakość usługi, profesjonalizm, konsultację podczas wykonywania tłumaczeń oraz szybki kontakt to podstawowe zalety współpracy z Panią Sylwią.

Piotr Kutrzuba
2 grudnia 2016

Polecam korzystanie z usług tłumaczeniowych Pani Sylwia. Fachowe konsultacje w trakcie wykonywania zlecenia. Dotrzymanie terminu z wyprzedzeniem oraz oczywiście cena. Polecam jeszcze raz

Anna
10 sierpnia 2016

Gorąco polecam współpracę z Panią Sylwią, która wykonała tłumaczenie specjalistyczne z j. angielskiego na j. polski. Bardzo szybka realizacja, terminowość, rzetelność i dokoskonały kontakt. Całą współprace oceniam jako wysoce profesjonalną i naprawdę godną polecenia.

Małgorzata
1 sierpnia 2016

Polecam współpracę z Panią Sylwią. Wykonała dla nas tłumaczenie z języka polskiego na język angielski. Zlecenie zostało wykonane w terminie. Bardzo dobry kontakt, przystępne ceny i profesjonalizm.