Serwis e-tlumacze.net

  • Szymon
Szymon

Szymon

(6 ofert)

O mnie

Ukończyłem lingwistykę stosowaną (specjalność tłumaczenia specjalistyczne) na Uniwersytecie Warszawskim. Mam już na koncie wiele tłumaczeń zarówno ustnych jak i pisemnych (rosyjsko-polskich i polsko-rosyjskich).

Wykonuję tłumaczenia ogólne, jak i specjalistyczne (ustne i pisemne): biznes, bankowość, administracja, gastronomia, literatura, marketing, polityka, turystyka oraz tłumaczenia techniczne.

Wykształcenie

Lingwistyka stosowana rosyjsko-angielska ze specjalizacją tłumaczeń specjalistycznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Doświadczenie

Mam 4-letnie doświadczenie w zakresie tłumaczeń specjalistycznych w następujących specjalnościach: biznes, bankowość, administracja, gastronomia, literatura, marketing, polityka, turystyka oraz tłumaczenia techniczne.

Tłumaczyłem podczas spotkań rosyjskich reżyserów na festwialu filmów rosyjskich "Sputnik nad Polską" oraz rosyjskich pisarzy na Targach Książki na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ponad to, na co dzień zajmuję się tłumaczeniami z wyżej wymienionych specjalizacji oraz wykonuję tłumaczenia ogólne.

Szkolenia, uprawnienia

Ukończyłem Lingwistykę stosowaną w zakresie metod tłumaczeniowych i tłumaczeń specjalistycznych polsko-rosyjskich i rosyjsko-polskich na Uniwersytecie Warszawskim

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Adam Zieliński10 marca 2021     

    Miałem dość pilne teksty do przetłumaczenia. Pan Szymon potraktował moją sprawę priorytetowo, miał świadomość powagi sytuacji i dostałem bardzo dobrze przetłumaczone teksty przed terminem.
    Odetchnąłem, dziękuję!

Napisz do użytkownika