Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
  • Jan Sujka
  • Oferta tłumaczenia - polski - albański
Jan Sujka

Jan Sujka

(2 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język albański

  1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
  2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
  3. Korekty: do ustalenia
  4. Tłumaczenie online: Tak

Witam serdecznie!

Nazywam się Jan Sujka i chciałbym Państwu zaoferować moje usługi w zakresie tłumaczeń z/na język ALBAŃSKI. 
 
Pochodzę z Polski, jednak w Albanii ukończyłem szkołę podstawową oraz średnią, studiowałem również w tym języku. Moja żona jest rodowitą Albanką i pracuje ze mną przy tłumaczeniach, więc mogę zapewnić, iż moje usługi są najwyższej jakości. 
 
Cechuje mnie profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość w wykonywanej pracy. Posiadam wieloletnie doświadczenie oraz kontakt z tym językiem. Zainteresowanych proszę o kontakt, stawki zależne od zlecenia. 

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij