Zaloguj się Załóż konto

Oferty użytkownika

O mnie

Ukończyłem filologię włoską na Uniwersytecie Śląskim, podyplomowe studia dla tłumaczy pisemnych w katedrze Unesco Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Studiowałem również we Włoszech na Università degli Studi di Salerno.
Od kilku lat z powodzeniem zajmuje się tłumaczeniami pisemnymi i ustnymi z i na język włoski oraz prowadzeniem kursów języka włoskiego. Specjalizuje się w tłumaczeniach tekstów ekonomicznych, prawnych oraz technicznych. Oczywiście poza tekstami z wcześniej wymienionych specjalizacji podejmuje się tłumaczeń tekstów z innych dziedzin. Wykonuję również tłumaczenia filmów, stron internetowych i oprogramowania.
Dodatkowo świadczę usługi dla importerów i eksporterów polegające na wyszukiwaniu kontrahentów, pomocy w negocjacjach, zakładaniu spółek itp.
Ceny, zakres jak i czas wykonania zlecenia ustalam indywidualnie. Podane ceny są tylko orientacyjne. W przypadku konieczności tłumaczeń na i z innych języków oferuję pomoc w budowie zespołu. W swej pracy korzystam z porad ekspertów z poszczególnych dziedzin. Zapraszam do współpracy.

Szkolenia, uprawnienia

Uprawnienia tłumacza przysiegłego nr TP/69/16

Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Mateusz
1 kwietnia 2016

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Mateusza. Potrafi dostosować swoją ofertę do każdych wymagań klienta i co najważniejsze zapewnia wysokiej jakości tłumaczenia.