Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
 • Agnieszka Foluszna
Agnieszka Foluszna

Agnieszka Foluszna

(4 oferty)

O mnie

<p>Nazywam się Agnieszka Foluszna i jestem wykwalifikowanym tłumaczem języka chińskiego i angielskiego. Ukończyłam studia licencjackie w zakresie sinologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim. Przez rok mieszkałam w Chinach, gdzie doskonaliłam swoją znajomość tego języka na kursie dla zaawansowanych na Yunnan Normal University w ramach Stypendium Rządu Chińskiego. Mieszkałam r&oacute;wnież przez rok w Paryżu, gdzie dzięki stypendium Erasmus studiowałam sinologię na L&#39; Institut national des Langues et Civilisations Orientales. Wyjazdy zagraniczne pomogły mi poznawać Chiny z zupełnie r&oacute;żnych perspektyw, doskonalić znajomość język&oacute;w obcych, ale przede wszystkim rozwinąć w sobie niesłabnącą fascynację wobec świata i odmiennych kultur. &nbsp;</p><p>W bieżącym roku zdobyłam certyfikat HSK 6 (Hanyu Shuiping Kaoshi) świadczący o najwyższym stopniu zaawansowania języka chińskiego.</p><p>Obecnie zajmuję się tłumaczeniem tekst&oacute;w z języka chińskiego, angielskiego i polskiego w dowolnych konfiguracjach. Oferuję r&oacute;wnież tłumaczenia ustne i konsultacje w sprawach związanych ze wsp&oacute;łpracą gospodarczą i kulturową z Chinami. W wolnych chwilach dokształcam się w zakresie księgowości oraz podstaw programowania.</p>

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Ryszard Koźlik5 marca 2019     

  Profesjonalna, miła obsługa, Polecam!

 • Stanisław RyśWydawnictwo kartograficzne KARTA3 stycznia 2019     

  Tłumaczenie na język chiński wykonane rzetelnie i terminowo z uwzględnieniem naszych wymagań dotyczących formy przekazu tekstu. Bardzo dobry kontakt. Polecam innym!

 • Mariusz FultynCoincassoexchange7 grudnia 2018     

  Bardzo miła i profesjonalna obsługa, tłumaczenie bardzo dobrze wykonane w bardzo krótkim czasie.
  Gorąco polecam!

 • Małgorzata Żbikowska30 listopada 2018     

  Bardzo sympatyczna, kompetentna osoba. Miło się współpracowało.

 • Michał Jankowski17 października 2018     

  Tłumaczenie zostało wykonane bardzo sprawnie i rzetelnie. Polecam wszystkim !

 • Sebastian UmiastowskiKreator1 sierpnia 2018     

  Tłumaczenie zostało zrealizowane błyskawicznie z dbałością o detale. Na pewno skorzystam ponownie. Polecam wszystkim.

 • Nam Le Tuan16 czerwca 2017     

  Tłumaczenie zostało wykonane bardzo szybko, i rzetelnie. Ciągle korzystam i cały czas jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim !

 • galeria sztuki ADI ART30 października 2014     

  Łódzka galeria sztuki ADI ART poprosiła Panią Agnieszkę o tłumaczenie z polskiego na chiński. Zarówno jakość obsługi, jak i poziom tłumaczenia, a także krótki czas wykonania usługi popwoduje, że dzielimy się nadzwyczaj dobrą opinią.

Napisz do użytkownika