Serwis e-tlumacze.net

TRANSLATORICUM Językowa Obsługa Biznesu

TRANSLATORICUM Językowa Obsługa Biznesu

Sylwia Rębacz(4 oferty)
 •  Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Łódź
  • Aleksandrów Łódzki
  • Konstantynów Łódzki
  • Zgierz
  • Pabianice
 • Wystawiam faktury
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język francuski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 40,00 zł / 1600 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: 50,00 zł / 1600 zn. ze spacj.
 3. Korekty: 20,00 zł / 1600 zn. ze spacj.
 4. Tłumaczenie online: Tak

Jestem magistrem filologii romańskiej UŁ z językiem francuskim i włoskim o specjalizacji tłumaczeniowej. Część studiów odbyłam na paryskiej Sorbonie. Ukończyłam również studia podyplomowe typu MBA w języku francuskim na Uniwersytecie Łódzkim otrzymując równocześnie dyplom magisterski Uniwersytetu w Lyonie. Specjalizuję się w tłumaczeniach artykułów o tematyce najnowszych technologii/GSM oraz dokumentacji przetargowych, ofert i materiałów reklamowych głównie z dziedziny telekomunikacji. Tłumaczę również teksty z zakresu marketingu, zarządzania i reklamy. Jestem osobą rzetelną, kompetentną i terminową. Serdecznie zapraszam do współpracy. 

Doświadczenie:
od 2010 - tłumaczenia freelance, j. francuski i j. włoski od 2013 - właściciel Biura Tłumaczeń "Translatoricum" Językowa Obsługa Biznesu

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij