Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
  • Monika Lipka
Monika Lipka

Monika Lipka

(2 oferty)
  •  Telefon (Pokaż)
  • Obszary działania:
    • Kraków
  • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Oferty użytkownika

O mnie

Jestem absolwentką filologii węgierskiej na UJ, łącznie przez dwa lata mieszkałam na Węgrzech, a kontakt z językiem węgierskim mam na co dzień. Mam doświadczenie w tłumaczeniu pisemnym dokumentów (umowy, mandaty), prezentacji firm, sztuki teatralnej. Tłumaczyłam również ustnie między innymi na rozmowach handlowych i festiwalu teatralnym. Zapraszam do skorzystania z usługi tłumaczenia pisemnego i ustnego z węgierskiego na polski oraz z polskiego na węgierski. Działam na terenie Krakowa i powiatu krakowskiego, inne lokalizacje do ustalenia.

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika