Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
  • Espresso. Tłumaczenia językowe Paulina Lampkowska
Espresso. Tłumaczenia językowe Paulina Lampkowska

Espresso. Tłumaczenia językowe Paulina Lampkowska

Paulina Lampkowska(3 oferty)
  •  Telefon (Pokaż) Telefon (Pokaż) Skype
  • Obszary działania:
    • Poznań
  • Wystawiam faktury
  • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Oferty użytkownika

O mnie

Nazywam się Paulina Lampkowska i jestem tłumaczką z języka włoskiego i łacińskiego. Ukończyłam studia na kierunkach filologia klasyczna oraz historia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Część studiów odbyłam na Università degli Studi di Roma „La Sapienza” w Rzymie, co zaowocowało pogłębieniem znajomości języka włoskiego i uzyskaniem przeze mnie certyfikatu kompetencji językowych CELI 4 wydawanego przez Università per Stranieri di Perugia.

W czasie swojej kariery zawodowej zajmowałam się tłumaczeniem zarówno tekstów starożytnych i współczesnych pisanych w języku łacińskim, jak i dokumentów różnego rodzaju w języku włoskim. Współpracowałam ponadto z Wydawnictwem Poznańskim oraz Poznańskim Towarzystwem Przyjaciół Nauk.

Wykształcenie

Ukończyłam filologię włoską oraz historię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika