Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka angielskiego na język polski

Cennik
Tłumaczenia ustne:
ustne konsekutywne
120,00 zł / 1 godz.
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
35,00 zł / 1800 zzs.
specjalistyczne
35,00 zł / 1800 zzs.
przysięgłe
40,00 zł / 1125 zzs.
korekty
do ustalenia

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty tłumaczeń!

Jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego – magistrem prawa i filologii angielskiej, a także absolwentem podyplomowych studiów przekładu oraz posiadaczem certyfikatu znajomości angielskiego języka prawniczego TOLES Advanced. Jestem autorem kilku artykułów naukowych oraz wystąpień konferencyjnych w języku polskim i angielskim.

Oferuję tłumaczenia poświadczone i zwykłe z języka polskiego na angielski oraz z języka angielskiego na polski. Specjalizuję się w tekstach prawnych i prawniczych, finansowych i biznesowych, a także tekstach naukowych z obszaru nauk humanistycznych i społecznych.

Wykonuję tłumaczenia poświadczone opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Dbam o wysoką jakość oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

W przypadku tłumaczeń niestandardowych (nietypowy format, pismo odręczne, wysoce specjalistyczne itp.) i innych zleceń, wycena dokonywana jest indywidualnie. Każde zlecenie przyjmuję dopiero po przesłaniu tekstu do akceptacji. Klient zawsze otrzymuje fakturę za wykonane tłumaczenie.

Świadczę także dodatkowe usługi związane z tekstami w języku angielskim (korekta, tworzenie, przeróbki, konsultacje itp.). 

Dbam o wysoką jakość oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Gwarantuję zachowanie formatu tekstu oryginalnego, jeśli życzy sobie tego klient. 

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie; w zależności od specjalizacji cena wynosi od 25 zł./1800 znaków (A4) brutto.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego i sms-owego, przesyłania tekstów do wyceny.

Specjalizacje
administracjabankowośćbiznes, handelekonomia, finansegospodarkainformatyka, ITksięgowość, rachunkowośćmarketingpodatkipolitykaprawoUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.