Serwis e-tlumacze.net

 • PolishedEnglish Sonia Burzec
PolishedEnglish Sonia Burzec

PolishedEnglish

Sonia (2 oferty)

Oferty użytkownika

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Piotr Wesoła3 października 2020     

  Polecam Sonię - współpracujemy od paru lat. Tłumaczenia są dostarczane w terminie i wykonywane rzetelnie.

 • Zbigniew WajdaZbigniew Wajda26 września 2020     

  Bardzo dobre tłumaczenia tekstów, w tym naukowych. Świetna współpraca - uwzględnia wszelkie sugestie przy tłumaczeniu. Duże wyczucie tekstu. Pełne zaangażowanie. Od kilku lat doskonały, profesjonalny kontakt. Polecam 100%

 • Kinga Zielonka10 września 2020     

  Sonia jest osobą rzetelną i profesjonalną. Współpracujemy już od kilku lat i każde tłumaczenie jest wykonane solidnie i szybko. Tłumaczenia te dotyczą najczęściej artykułów, które są publikowane w czasopismach naukowych.
  Szczerze polecam!

Napisz do użytkownika