Serwis e-tlumacze.net

  • Piotr Stefanowski
Piotr Stefanowski

Piotr Stefanowski

(2 oferty)

Oferty użytkownika

O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego, gdzie w stopniu magistra ukończyłem filologię angielską ze specjalizacją translatoryczną. Oferuję przekład tekstów zarówno zwykłych, jak i specjalistycznych, z języka angielskiego na polski, zapewniając przy tym pełen profesjonalizm i terminowość. Szczególny obszar moich zainteresowań stanowi tłumaczenie audiowizualne, które nie tylko było tematem mojej pracy magisterskiej, ale jest też jednym z moich hobby.

Wykształcenie

2015 - 2018
Uniwersytet Rzeszowski
Filologia angielska - I stopień
Specjalizacja translatoryczna
Tytuł zawodowy: licencjat

 

2018 - 2020
Uniwersytet Rzeszowski
Filologia angielska - II stopień
Specjalizacja translatoryczna
Tytuł zawodowy: magister

Doświadczenie

Początkowo doświadczenie zawodowe zdobyłem w trakcie odbywania praktyk w Biurze Tłumaczeń „Unia”. Obecnie podejmuję się zleceń jako freelancer. Swoje portfolio mogę okazać po kontakcie mailowym, a znajdują się w nim: tłumaczenia artykułów na blogu, korekta tekstów na stronach internetowych oraz synchronizacja i tłumaczenie na język angielski napisów w serwisie YouTube.

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij