Serwis e-tlumacze.net

Pina Giuffrida

Pina Giuffrida

(3 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka angielskiego na język włoski

  1. Tłumaczenia zwykłe: 45,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
  2. Korekty: 25,00 zł / 1000 zn. ze spacj.
  3. Tłumaczenie online: Tak

Włoski język ojczysty. Dokładne tłumaczenia z angielskiego na włoski. Korekta dokumentów przetłumaczona na język włoski; gramatyka, słownictwo, składnia.

Doświadczenie:
Nauczycielka/lektorka języka włoskiego dla obcokrajowców. Oferuję korektę tekstów i tłumaczenia z angelskiego na włoski. Poprawiam: gramatyka, interpunkcja, słownictwo i płynność języka. Mam dyplom z języków obcych i literatury (angielski, francuski, niemiecki), magistra z turystyki. Posiadam kompetencje wielojęzykowości: angielski, francuski, niemiecki Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego oraz francuskiego z uczniami w różnym wieku oraz niemieckiego w Instytucie hotelarskim Dwuletnie doświadczenie w nauczaniu języka włoskiego Polaków zarówno face to face jak i online Zrealizowałam projekt “Komunikacja handlowa i turystyczna z Polską” i polskimi przedsiębiorstwami Pracowałam jako tłumacz na warszawskich targach “WORLDFOOD”

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij