Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
  • Kamila Ołtarzewska
Kamila Ołtarzewska

Kamila Oltarzewska

Kamila Ołtarzewska(1 ofertę)

Oferty użytkownika

O mnie

Jestem doświadczoną tłumaczką j. angielskiego. Nie ma z założenia tematów, których nie podejmuję się tłumaczyć. Ostatnie projekty to m.in. tłumaczenie konsekutywne konferencji nt. mechanizacji leśnictwa, transkrypcja i tłumaczenie nagrań o tematyce rozwodowej, tłumaczenie mejli od i do Japonki słabo władającej j. angielskim, zaproszenie artysty z Albanii itd.
Dojeżdżam na tłumaczenia ustne po podpisaniu umowy.
Cena tłumaczeń uzgadniana jest indywidualnie w zależności od ilości i rodzaju materiału.<br />

<br />

Wystawiam rachunki uproszczone.

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika