Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka francuskiego na język polski

Cennik
Tłumaczenia ustne:
ustne konsekutywne
do ustalenia
ustne symultaniczne
do ustalenia
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
20,00 zł / 1500 zzs.
specjalistyczne
do ustalenia

Dwujęzyczna studentka Komunikacji i Mediów mieszkająca i ucząca się od 5 lat we Francji, mówiąca po francusku od lat 11 podejmie się wykonania tłumaczeń zwykłych, specjalistycznych oraz tłumaczenia ustnego konsekutywnego jak i symultanicznego. Wykonuję tłumaczenia z języka francuskiego na polski i na odwrót.

Mając doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów w języku francuskim jak i polskim (praca w redakcji, praca przy wielu projektach komunikacyjno-marketingowych, a także pisanie prac w ramach studiów), oraz w tłumaczeniu dokumentów specjalistycznych (począwszy od CV i certyfikatów, a skończywszy na umowach), potrafię przetłumaczyć teksty różnego rodzaju. Miałam również wielokrotnie okazję sprawdzić się w roli tłumacza ustnego.

Osobom pragnącym stworzyć idealne, dostosowane do pracodawcy CV lub list motywacyjny, proponuję swoją pomoc oraz znajomość różnych sektorów zawodowych.

Doskonale posługuję się językiem francuskim jak i polskim w dziedzinach takich jak: marketing, prawo, reklama, turystyka.

Cena do uzgodnienia* (od 20 zł za 1500 znaków ze spacjami)

Paulina G.

Specjalizacje
administracjaekonomia, finanseinformatyka, ITksięgowość, rachunkowośćliteraturamarketingpodatkipolitykaprawoturystyka, hotelarstwoUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.