Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
Otwockie Centrum Językowe Menin S.C.

Otwockie Centrum Językowe Menin S.C.

Paola Menin(4 oferty)
 •  Telefon (Pokaż) Telefon (Pokaż)
 • Wystawiam faktury
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Wykonam tłumaczenie z języka włoskiego na język polski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 35,00 zł / 1500 zn. ze spacj.
 2. Korekty: 30,00 zł / 1500 zn. ze spacj.
 3. Tłumaczenie online: Tak
Specjalizacje:
 • filozofia,
 • inne,
 • literatura,
 • marketing,
 • turystyka, hotelarstwo

Witam,

Jestem Włoszką z pochodzenia, posiadam dyplom ukończenia stusiów Filologi Włoskiej (Uniwersytet Warszawski) i kilkuletnie doświadczenie w pracy jako lektor i tłumacz.

Oferuję tłumaczenia pisemne – dokumenty, CV, ulotki, artykuły i innego typu teksty w zależności od potrzeb zleceniodawcy.

Doświadczenie:
Ponad 3 lata doświadczenia w pracy jako tłumacz i lektor. - tłumaczenia artykułów prasowych - tłumaczenia artykułów medycznych -tłumaczenia opisów produktów - tłumaczenia z zakresu literatury -tłumaczenia ulotek i materiałów o charakterze marketingowym -tłumaczenia biznesowe (dla firm)

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij